Graham Middle School Honor Roll


GRAHAM MIDDLE SCHOOL

FOURTH QUARTER

HONOR ROLLS

SIXTH GRADE

4.0 HONOR ROLL: Isabelle Burroughs, Mason Dunham, Elaina Faulkner, Eric Goddard, Trinity Goudy, Alexis Hart, Laurel Miller, Grace Nash, Brady Olson, Amber Robeson, Gillian Setty, Kayla Smith, Dena Wilson

“A” HONOR ROLL (3.50-3.99): Lauran Bailey, Zachary Blosser, Morgan Brandyberry, Abigail Butcher, Leah Cahoon, Brent Case, Rebecca Cox, Abigail Crisler, Anne Gallagher, Chase Greek, Halynn Harris, Brycen Howard, Reese McGuire, Maria McIntosh, Kylie McWhinney, Kyann Parr, James Pelfrey, Trevor Pence, Olyvia Reed, Brayden Reneer, Zane Roop, Landon Rose, Jayden Sells, Chloe Snyder, Cooper Strader, Jayden Tourney, Blair Werner

“B” HONOR ROLL (3.00-3.49): Albert Arthur, Sarah Behrens, Jenna Burroughs, Mason Collette, Meranda Crabtree, Ethan Daubenspeck, Kayla Davenport, Cristian Diaz, Adrian Dooley, Paityn Dowty, Tyler Dowty, Celeste Driskill, Turner Ford, Kirbie Gentis, Nolan Gessler, Mackenzie MacDonald, Sylvia McKamy, Allyson Minnich, Jason Shaffer, Jordan Shefbuch, Cadence Smith, Zackery Vanscoy, Ian Wiant

SEVENTH GRADE

4.0 HONOR ROLL: Alexa Adams, Ashlyn Blanken, Trace Braun, Emmalee Cecil, Matthew Craft, Peyton Craft, Daniel Davis, Kelsey Matthews, Randi Nichols, Kyle Peters, Aislen Setty, Alexis Traylor, Ryan Turner, Dori Wilson

“A” HONOR ROLL (3.50-3.99): Gannon Arnett, Brenton Black, Lindsey Brayton, Marleigh Brown, Jaesen Casey, Sydney Coy, Chloe Crabtree, Bryant Crisler, Allison Dunn, Shelden Ford, Riley Fritts, Dalton Hannahs, Abigail Henkle, Benjamin Hillman, Roegan Hines, Matthew Jester, Laura Kamper, Lexi King, Paris Long, Jacob Ludlow, Alek Martin, Emma McDaniel, Morgan Pine, Jakob Pullins, Courtney Roach, Karissa Sanford, Faith Smith, Lake Stairwalt, Colby Strader, Grace Todd, Kalen Tullis, Rebekah Wahl

“B” HONOR ROLL (3.00-3.49): Esha Akhter, Laryssa Anthony, Lee Artis, Braden Blankenship, Ava Buell, Hunter Collier, Shamar Compton, Samuel Cox, Avery Crall, Arial Cupps, Amirah Etayem, Elizabeth Ferguson, Lennon Folino, Richard Glover, Shay Goines-Lemmon, Brandon Goodnight, Alizah Holycross, Hanna Honeycutt, Jason Howard, Addisyn Kave, Devan Littlejohn, Bradley Maddy, Christopher Martin, Nicholas Moore, Andrew Neeld, Shannyn Owens, Aidan Pillion, Ian Putnam, Jeffrey Reed, Marissa Roberts, Johnathan Roby, Johnny Russell, Maya Shafer, Leo Stevenson, Savannah Taynor, Cameron Turner, Machaela Whaley, Johnathon Wray, Levi Wright

EIGHTH GRADE

4.0 HONOR ROLL: Hunter Clark, Chloey Doroda, Cierra Furrow, Margaret Gallagher, Sara Hess, Tessa Jenkins, Rebecca Kaiser, Elise Kemp, Alexis Lewis, Weslie Long, Samantha Meyer, Luke Miller, Nadia Ritter, Paige Rudolf, Madelyn Smith, Isaiah Stickley, Chloee Thomas, Drew Thompson

“A” HONOR ROLL (3.50-3.99): Avery Anderson, Tylar Bailey, Adrian Blanken, McKenna Brown, Matthew Case, Ally Collette, Tylor Demmitt, Rachael Dulaney, Colton Dunn, Mallory Fannin, Samantha Haynes, Maddison Howard, Timothy Hughes, Holly Kamper, Olivia Lawrence, William Mannier, Owen McGuffey, Heather Miller-Hayes, Andrew Milligan, Katelyn Nash, Ryan Recker, Dessa Roberts, Andrew Robeson, Madison Rose, Madeline Shearer, Makinsey Skaggs, Lane Smith, Alexander Sparks, Ryan St. Myers, Jacob Stewart, Samuel Stickley, Brianna Tokie

“B” HONOR ROLL (3.00-3.49): Alivia Algren, Andy Back, Nicholas Baker, Abby Barela, Addison Bauser, Autumn Blevins, Megan Brandt, Zackery Bumgardner, Joelle Christman, Kyle Clarkson, Taylor Conley, Donna Cupps, Chapman Driskill, Travis Frost, John Gilliam, Lindon Hoblit, Kevin Miller, Makenna Nichols, Nathaniel Peoples, Helen Persinger, Matthew Reed, Taylor Scott, Evan Sells, Andrew Shaffer, Brandon Suttles, Chloe Tobias, Kinady Waller, Adrien Wojtkowski, Joseph Yukon

comments powered by Disqus